    • Dizalica topline voda/zrak Mitsubishi Electric Ecodan PUHZ-SW120VHA/ERST20D-VM2D, 16kW, spremnik 200l 36 mjeseci JAMSTVO
      Dizalica topline voda/zrak Mitsubishi Electric Ecodan PUHZ-SW120VHA/ERST20D-VM2D, 16kW, spremnik 200l Dostupno samo na web-shopu
      Dizalica topline voda/zrak Mitsubishi Electric Ecodan PUHZ-SW120VHA/ERST20D-VM2D, 16kW, spremnik 200l
    Opis i specifikacije artikla
    Detaljni opis
    Dizalica topline voda-zrak s hydro modulom!
    Električni booster grijač snage 2 kW ugrađen je u unutarnju jedinicu.
    ERST20D-VM2D
    - kapacitet Booster grijača: 2 kW
    - napajanje Booster grijača: 230 V / 1 faza / 50 Hz
    - apsorbirana snaga cirkulacijske pumpe vode: 0,01 - 0,06 kW
    - protok vode: 5,0 - 36,9 L/min
    - maksimalna visina dobave vode: 7,5 m
    - visina dobave vode pri protoku od 20 L/min: 7,2 m
    - visina dobave vode pri maksimalnom protoku : 4,9 m
    - zapremnina spremnika PTV: 200 L
    - efikasnost vode- grijanje ηwh:141 - 159 %
    - apsorbirana snaga: od 0,024 do 0,035 kW
    - promjer cijevi primarnog kruga: 28 mm
    - promjer cijevi za PTV: 22 mm
    - promjer cijevi  - plin: 12,7
    - promjer cijevi - tekućina: 6,35
    - rashladni medij: R32 / R410A
    - područje rada: od 0°C do +35°C
         - uz relativnu vlažnost: ≤ 80%
    - područje rada u grijanju: od 10°C do 30°C
    - postavke temp. polaza vode - grijanje: od 20°C do 60°C
    - postavke temp. PTV: od 40°C do 60°C
    - postavke temp. za prevenciju legionele: 60°C do 70°C
    - razina zvučne snage (PWL): 41 dB (A)
    - dimenzije(DxŠxV): 1600 x 680 x 595 mm
    - masa (prazan spremnik PTV): 104 kg
    - masa (pun spremnik PTV): 310 kg
    PUHZ-SW120VHA
    Nominalni protok vode - grijanje: 45,9 L/min
    Vanjska temperatura / voda: 7°C / 35°C
    Kapacitet grijanja: 16,0 kW
    Nominalna energetska učinkovitost COP: 4,10
    Apsorbirana snaga - grijanje: 3,90 kW / 230 V / 1f
    Vanjska temperatura / voda: 2°C / 35°C
    Kapacitet grijanja: 12,0 kW
    Nominalna energetska učinkovitost COP: 3,24
    Apsorbirana snaga - grijanje: 3,70 kW / 230 V / 1f
    Nominalni protok - hlađenje: 35,8 L/min
    Vanjska temperatura / voda: 35°C / 7°C
    Kapacitet hlađenja: 12,5 kW
    Nominalna energetska učinkovitost EER: 2,32
    Apsorbirana snaga - hlađenje: 5,38 kW / 230 V / 1f
    Vanjska temperatura / voda: 35°C / 18°C
    Kapacitet hlađenja: 14,0 kW
    Nominalna energetska učinkovitost EER: 4,08
    Apsorbirana snaga - hlađenje: 3,43 kW / 230 V / 1f
    Područje rada grijanje: od -20°C do 21°C
    Područje rada hlađenje: od -15°C do 46°C
    Temperatura vode na izlazu grijanje: 60°C
    Temperatura vode na izlazu hlađenje: 5°C
    Nivo zvučnog tlaka - grijanje SPL: 54 dB(A)
    Nivo zvučnog tlaka - hlađenje SPL: 51 dB(A)
    Dimenzije(DxŠxV): 1350 x 950 x 330 mm
    Masa: 118 kg
    Rashladni medij: R410A
    Maksimalna dozvoljena duljina cijevovoda: 75 m
    Maksimalna visinska razlika cijevovoda: 30 m
    Priključak R410A - tekuća faza: 9,52 mm
    Priključak R410A - plinovita faza: 15,88 mm
    Napišite recenziju
    Napomena: HTML tagovi nisu dopušteni i ne prikazuju se kao HTML!
        Loše           Dobro
    Pošaljite upit za Dizalica topline voda/zrak Mitsubishi Electric Ecodan PUHZ-SW120VHA/ERST20D-VM2D, 16kW, spremnik 200l