    • Smart PV Optimizer, Huawei, SUN2000-450W-P2 300 mjeseci JAMSTVO
      Smart PV Optimizer, Huawei, SUN2000-450W-P2
    Opis i specifikacije artikla
    Detaljni opis
    Tehničke specifikacije                       SUN2000-450W-P2
     Ulaz
    Nazivna ulazna istosmjerna snaga 1: 450 W
    Apsolutni maksimalni ulazni napon: 80 V
    Raspon radnog napona MPPT: 10 - 80 V
    Maksimalna struja kratkog spoja (Isc): 14,5 A
    Maks. učinkovitost: 99,5 %
    Ponderirana učinkovitost: 99,0 %
    Kategorija prenapona: II
    Izlaz
    Maks. izlazni napon: 80 V
    Maks. izlazna struja: 15 A
    Izlazna premosnica 2: Da
    Izlazni napon isključivanja po optimizatoru 3: 0 V
    Izlazna impedancija isključivanja po optimizatoru: 1 k ohm ± 10 %
    Komunikacija
    Metoda komunikacije: MBUS
    Usklađenost sa standardima
    Sigurnost: IEC62109-1 (sigurnost klase II)
    RoHS: Da
    Opći podaci
    Dimenzije: (Š x V x D) 75 x 140 x 28 mm (3,0 x 5,5 x 1,1 inča)
    Težina (uključujući kabele): 0,6 kg (1,3 lb.)
    Dio za ugradnju (opcija): Montažni nosač okvira / vijak u obliku slova T 4
    Ulazni konektor: MC4
    Duljina ulazne žice: 0,15m
    Izlazni konektor: MC4
    Duljina izlazne žice: 1,3 m (4,3 ft.) 5
    Raspon radne temperature/vlažnosti: -40 °C~85 °CDimenzije (Š x V x D) 75 x 140 x 28 mm (3,0 x 5,5 x 1,1 inča)
    Ulazni konektor MC4
    Duljina ulazne žice 0,15m
    Izlazni konektor MC4
    Raspon radne temperature/vlažnosti -40 °C~85 °C ⁵/ 0 %RH~100 %RH