      Klima uređaj Mitsubishi Electric Super Inverter Plus 2.5 kW - MSZ-AY25VGKP/MUZ-AY25VG, WiFi 36 mjeseci JAMSTVO
      Klima uređaj Mitsubishi Electric Super Inverter Plus 2.5 kW - MSZ-AY25VGKP/MUZ-AY25VG, WiFi
    mp-elektronika@mp-elektronika.hr
     i mi ćemo Vam dostaviti posebnu ponudu s dodatnim popustom!
    Mitsubishi Electric Super Inverter Plus 2.5 kW - MSZ-AY25VGKP/MUZ-AY25VG
    Ovaj napredni model proizvođača Mitsubishi Electric osvaja brojnim funkcionalnostima, privlačnim izgledom i kompaktnom izvedbom. Uz tih i pouzdan rad, Mitsubishi Electric Super Inverter Plus u sebi ima ugrađen WiFi sučelje i nudi opciju ugradnje dodatnog žičanog upravljačkog sučelja koji se prodaje zasebno. Također, koristi novi, ekološki prihvatljiv rashladni medij R32 i upravo zahvaljujući njemu i naprednoj inverterskoj tehnologiji spada u uređaje odlične energetske učinkovitosti razreda A+++. Sa snagom od 2.5 kW pouzdano će rashladiti prostorije do 25 m².
    Klima uređaj Mitsubishi Electric Super Inverter Plus 2.5 kW sastoji se od unutarnje jedinice oznake MSZ-AY25VGKP, vanjske jedinice MUZ-AY25VG i infracrvenog daljinskog upravljača.
    Tehničke karakteristike
    Radna tvar R32
    Raspon rashladnog učina (kW) 0,9 - 3,4
    SEER / Energetski razred HL 8,7 / A+++
    God. potrošnja hlađenje (kWh) 100
    Raspon učina grijanja (kW) 1,0 - 4,1
    SCOP / Energetski razred GR 4,8 / A++
    God. potrošnja grijanje (kWh) 697
    Dimenzije unut. jed (V׊×D) mm 299×798×245
    Težina unut. jed. (Kg) 11
    Razina buke - hlađenje UJ (dBA) 18/42
    Razina buke - grijanje UJ (dBA) 18/45
    Wi-fi Wi-fi ugrađen
    Dodatni filter Plasma filter
    Dimenzije vanj. jed (V׊×D) mm 550×800×285
    Težina vanj. jed. (Kg) 57
    Razina buke vanjske jed. (dBA) 47
    Promjer cijevi - tekuć. (mm/") 6,35 (1/4")
    Promjer cijevi - plin (mm/") 9,52 (3/8")
    Maksimalna duljina cijevi (m) 20
    Maksimalna vis. razlika (m) 12
    Napon priključka 230 V / 50 Hz
    Jamstvo 36 mjeseci
    Područje rada - hlađenje (°C) od -10°C do +46°C
    Područje rada - grijanje (°C) od -20°C do +24°C
    mob: 091 7823 500
    Napišite recenziju
    Napomena: HTML tagovi nisu dopušteni i ne prikazuju se kao HTML!
        Loše           Dobro
    • Gotovina, pouzeće, virman i jednokratno Visa, Master, Maestro, Kripto Valute
    • Diners, PayPal, Kartice na rate
    Kupnjom ovog proizvoda ostvarujete jedinstveni popust od:
    KOD: GZ5786GR
    OBROČNO PLAĆANJE:
    • Artikl je raspoloživ, isporuka odmah.
    Pošaljite upit za Klima uređaj Mitsubishi Electric Super Inverter Plus 2.5 kW - MSZ-AY25VGKP/MUZ-AY25VG, WiFi