    • Klima uređaj Mitsubishi Electric Super Inverter Plus 2.5 kW MSZ-AP25VGK/MUZ-AP25VG, WiFi 36 mjeseci JAMSTVO
      Klima uređaj Mitsubishi Electric Super Inverter Plus 2.5 kW MSZ-AP25VGK/MUZ-AP25VG, WiFi RASPRODANO
      Klima uređaj Mitsubishi Electric Super Inverter Plus 2.5 kW MSZ-AP25VGK/MUZ-AP25VG, WiFi
    Ovaj napredni model proizvođača Mitsubishi Electric osvaja brojnim funkcionalnostima, privlačnim izgledom i kompaktnom izvedbom. Uz tih i pouzdan rad, Mitsubishi Electric Super Inverter Plus u sebi ima ugrađeno WiFi sučelje i nudi opciju nadogradnje dodatnog žičano upravljanog sučelja koje se prodaje zasebno. Također, koristi novi, ekološki prihvatljiv rashladni medij R32 i upravo zahvaljujući njemu i naprednoj inverterskoj tehnologiji spada u uređaje odlične energetske učinkovitosti razreda A+++. Sa snagom od 2.5 kW pouzdano će rashladiti prostorije do 25 m².
    WiFi sučelje ugrađeno.
    je ugrađeno
    Radna tvar R32
    Raspon rashladnog učinka (kW) 0,9 - 3,4
    SEER / Energetski razred HL 8,6 / A+++
    Bog. potrošnja hlađenja (kWh) 101
    Raspon snage grijanja (kW) 1,0 - 4,1
    SCOP / Energetski razred GR 4,8 / A++
    Bog. potrošnja grijanja (kWh) 698
    Dimenzije unut. jed (V׊×D) mm 299×798×219
    Razina buke - hlađenje UJ (dBA) 19/42
    Razina buke - grijanje UJ (dBA) 19/45
    Wi-fi Wi-fi ugrađen
    Dodatne opcije Tjedni programator
    Dimenzije vanj. jed (V׊×D) mm 550×800×285
    Težina vanj. jed. (Kg) 31
    Razina buke vanjske jed. (dBA) 47
    Promjer cijevi - tekuć. (mm/") 6,35 (1/4")
    Promjer cijevi - plin (mm/") 9,52 (3/8")
    Maksimalna duljina cijevi (m) 20
    Maksimalna vis. razlika (m) 12
    Napon priključka 230 V / 50 Hz
    Područje rada - hlađenje (°C) od -10°C do +46°C
    Područje rada - grijanje (°C) od -15°C do +24°C
    Jamstvo: 36 mjeseci
        Loše           Dobro
    • Gotovina, pouzeće, virman i jednokratno Visa, Master, Maestro, Kripto Valute
    • Diners, PayPal, Kartice na rate
    OBROČNO PLAĆANJE:
    • Artikl trenutno nije raspoloživ.
    Pošaljite upit za Klima uređaj Mitsubishi Electric Super Inverter Plus 2.5 kW MSZ-AP25VGK/MUZ-AP25VG, WiFi
    Povezani artikli
    Montaža klima uređaja - Snaga Klime od 2,2kW do 4,0kW
    Montaža klima uređaja - Snaga Klime od 4,1kW do 4,8kW
    Montaža klima uređaja - Snaga Klime od 5kW do 6,8kW