    • Klima Uređaj Mitsubishi Electric Standard Eco Inverter 4.2 kW - MSZ-HR42VFK/MUZ-HR42VFK, WiFi 36 mjeseci JAMSTVO
      Klima Uređaj Mitsubishi Electric Standard Eco Inverter 4.2 kW - MSZ-HR42VFK/MUZ-HR42VFK, WiFi
    Opis i specifikacije artikla
    Detaljni opis
    ZA ARTIKL BESPLATNA DOSTAVA ILI OSOBNO PREUZETI NA SKLADIŠTU U ZAGREBU.
    Za besplatnu dostavu plaćanje Internet bankarstvom, karticama,  paypal i kripto valutama.
    U kompletu se nalaze vanjska i unutarnja jedinica!
    WiFi sučelje ugrađeno.
    Tehničke karakteristike
    Radna tvar R32
    Raspon rashladnog učinka (kW) 1,1 - 4,6
    SEER / Energetski razred HL 6,5 / A++
    Bog. potrošnja hlađenja (kWh) 226
    Raspon snage grijanja (kW) 0,9 - 5,4
    SCOP / Energetski razred GR 4,3 / A+
    Bog. potrošnja grijanja (kWh) 928
    Dimenzije unut. jed (Š×V×D) mm 838×280×228
    Težina unut. jed. (Kg) 9
    Razina buke - hlađenje UJ (dBA) 24/45
    Razina buke - grijanje UJ (dBA) 24/46
    Wi-fi Wi-fi ugrađen
    Dimenzije vanj. jed (Š×V×D) mm 800×550×285
    Težina vanj. jed. (Kg) 34
    Razina buke vanjske jed. (dBA) 50
    Promjer cijevi - tekuć. (mm/") 6,35 (1/4")
    Promjer cijevi - plin (mm/") 9,52 (3/8")
    Maksimalna duljina cijevi (m) 20
    Maksimalna vis. razlika (m) 12
    Napon priključka 230 V / 50 Hz
    Područje rada - hlađenje (°C) od -10°C do +46°C
    Područje rada - grijanje (°C) od -10°C do +24°C
    Jamstvo: 36 mjeseci
        Loše           Dobro
    Pošaljite upit za Klima Uređaj Mitsubishi Electric Standard Eco Inverter 4.2 kW - MSZ-HR42VFK/MUZ-HR42VFK, WiFi