    • Klima uređaj Mitsubishi Electric Kirigamine Zen Inverter MSZ-EF25VEW/MUZ-EF25VG, 2.5kW, WiFi - bijela 36 mjeseci JAMSTVO
      Klima uređaj Mitsubishi Electric Kirigamine Zen Inverter MSZ-EF25VEW/MUZ-EF25VG, 2.5kW, WiFi - bijela
    Kapacitet hlađenja : 2,5 kW (900 ~ 3400)
    Kapacitet grijanja : 3,2 kW (1000 ~ 4200)
    Energetska klasa : Hlađenje A+++ / Grijanje A++
    SEER / SCOP : 9.1 / 4.7
    Područje rada :
    Hlađenje: od -10°C do +46°C
    Grijanje: od -15°C do +24°C
    DIMENZIJE (DxŠxV) :
    Unutarnja jedinica : 885 x 299 x 195 mm
    Vanjska jedinica : 800 x 550 x 285 mm
    RAZINA BUKE :
    Unutarnja jedinica : 45/21 dB(A)
    Vanjska jedinica: 47dB(A)
    TEŽINA :
    Unutarnja jedinica : 11,5 kg
    Vanjska jedinica : 30kg
    I-Save način rada
    mob: 091 7823 500
        Loše           Dobro
    Pošaljite upit za Klima uređaj Mitsubishi Electric Kirigamine Zen Inverter MSZ-EF25VEW/MUZ-EF25VG, 2.5kW, WiFi - bijela