    • Klima uređaj Mitsubishi Electric Kirigamine Zen Inverter MSZ-EF25VEB/MUZ-EF25VG 2.5kW, WiFi - crna 36 mjeseci JAMSTVO
      Klima uređaj Mitsubishi Electric Kirigamine Zen Inverter MSZ-EF25VEB/MUZ-EF25VG 2.5kW, WiFi - crna
    Opis i specifikacije artikla
    Detaljni opis
    U kompletu se nalaze vanjska i unutarnja jedinica!
    mp-elektronika@mp-elektronika.hr
     i mi ćemo Vam dostaviti posebnu ponudu s dodatnim popustom!
    Kapacitet hlađenja : 2,5 kW (900 ~ 3400)
    Kapacitet grijanja : 3,2 kW (1000 ~ 4200)
    Energetska klasa : Hlađenje A+++ / Grijanje A++
    SEER / SCOP : 9.1 / 4.7
    Područje rada :
    Hlađenje: od -10°C do +46°C
    Grijanje: od -15°C do +24°C
    DIMENZIJE (DxŠxV) :
    Unutarnja jedinica : 885 x 299 x 195 mm
    Vanjska jedinica : 800 x 550 x 285 mm
    RAZINA BUKE :
    Unutarnja jedinica : 45/21 dB(A)
    Vanjska jedinica: 47dB(A)
    TEŽINA :
    Unutarnja jedinica : 11,5 kg
    Vanjska jedinica : 30kg
    Promjer cijevi – plin : 9,52 (3/8)
    Promjer cijevi – tekućina : 6,35 (1/4)
    Maksimalna duljina cijevi : 20m
    Maksimalna visinska razlika : 12m
    Plin: R32
    FUNKCIJE :
    WiFi sučelje uključen
    Econo-cool funkcija
    Automatsko zakretanje lopatica
    Automatska brzina ventilatora
    Automatsko prebacivanje načina rada
    Srebrni ionski filter
    Filter za pročišćavanje zraka
    Tjedni tajmer
    Samodijagnoza
    Hlađenje pri niskim temperaturama
    I-Save način rada
    mob: 091 7823 500
    Napišite recenziju
    Napomena: HTML tagovi nisu dopušteni i ne prikazuju se kao HTML!
        Loše           Dobro
    Pošaljite upit za Klima uređaj Mitsubishi Electric Kirigamine Zen Inverter MSZ-EF25VEB/MUZ-EF25VG 2.5kW, WiFi - crna