    • Klima uređaj Mitsubishi Electric Comfort Inverter 5 kW, MSZ-DW50VF/MUZ-DW50VF, Inverter, mogućnost WiFi 36 mjeseci JAMSTVO
      Klima uređaj Mitsubishi Electric Comfort Inverter 5 kW, MSZ-DW50VF/MUZ-DW50VF, Inverter, mogućnost WiFi
    Opis i specifikacije artikla
    Detaljni opis
    ZA ARTIKL BESPLATNA DOSTAVA ILI OSOBNO PREUZETI NA SKLADIŠTU U ZAGREBU.
    Za besplatnu dostavu plaćanje Internet bankarstvom, karticama,  paypal i kripto valutama.
    U kompletu se nalaze vanjska i unutarnja jedinica!
    mp-elektronika@mp-elektronika.hr
     i mi ćemo Vam dostaviti posebnu ponudu s dodatnim popustom!
    Snagom od 5 kW osigurava pouzdano hlađenje i grijanje u prostorima do 50 m², a naprednim filtracijskim sustavom izuzetnu kvalitetu zraka. Zahvaljujući dodatnom filteru sa ionima srebra drastično je smanjena količina peludi, bakterija i drugih alergena.
    Klima uređaj Mitsubishi Electric Comfort Inverter 5 kW sastoji se od unutarnje jedinice oznake MSZ-DW50VF, vanjske jedinice MUZ-DW50VF i infracrvenog daljinskog upravljača.
    • V Blocking filter
    • Econo Cool funkcija
    • Automatsko prebacivanje načina rada
    • Samodijagnoza
    • Automatsko zakretanje krilaca
    • Filter za pročišćavanje zraka
    Tehničke specifikacije:
    Unutarnja jedinica: MSZ-DW50VF
    Vanjska jedinica: MUZ-DW50VF
    Plin: R32
    Napajanje(V/faza/Hz): 230/1/50, napajanje se nalazi na vanjskoj jedinici
    Hlađenje:
    Nominalni kapacitet: 5.0 kW
    Kapacitet (Min.-Max): 1.3-5.0 kW
    Godišnja potrošnja energije: 261 kWh (ovisi o načinu korištenja klime)
    Energetska učinkovitost SEER: 6.5
    Klasa energetske učinkovitosti: A++
    Grijanje:
    Nominalni kapacitet: 5.4 kW
    Kapacitet (Min.-Max): 1.4-6.5 kW
    Godišnja potrošnja energije: 1174 kWh (ovisi o načinu korištenja klime)
    Energetska učinkovitost SCOP: 4.3
    Unutarnja jedinica:
    Dimenzije (DxŠxV): 799x290x232 mm
    Težina: 10 kg
    Protok zraka - hlađenje (SLo-Lo-Mid-Hi-Shi): 5.9 - 7.7 - 9.7 - 12.3 - x m³/min
    Protok zraka - grijanje (SLo-Lo-Mid-Hi-Shi): 6.0 - 7.7 - 9.7 - 12.6 - x m³/min
    Razina buke - hlađenje (SLo-Lo-Mid-Hi-Shi): 28 - 36 - 40 - 45 - x dB(A)
    Razina buke - grijanje (SLo-Lo-Mid-Hi-Shi): 27 - 34 - 41 - 47 - x dB(A)
    Vanjska jedinica:
    Dimenzije (DxŠxV): 800x550x285 mm
    Težina: 35.0 kg
    Protok zraka - hlađenje: 33.5 m³/min
    Protok zraka - grijanje: 32.7 m³/min
    Razina buke - hlađenje: 50 dB(A)
    Razina buke - grijanje: 51 dB(A)
    Max. struja: 9.2 A
    Izlaz i cijevi:
    Promjer cijevi tekuće faze: 6.35 mm
    Promjer cijevi plinske faze: 9.52 mm
    Maksimalna dužina: 20 m
    Maksimalna visina: 12 m
    Područje rada (vanjska temperatura):
    Područje rada hlađenja: od -10°C do +46°C
    Područje rada grijanja: od -10°C do +24°C
    Wi-Fi modul za klimu možete naručiti na ovom linku
    mob: 091 7823 500
    Napišite recenziju
    Napomena: HTML tagovi nisu dopušteni i ne prikazuju se kao HTML!
        Loše           Dobro
    Pošaljite upit za Klima uređaj Mitsubishi Electric Comfort Inverter 5 kW, MSZ-DW50VF/MUZ-DW50VF, Inverter, mogućnost WiFi