Model: MSZ-BT35VGK/MUZ-BT35VG
žičano upravljačko sučelje sa proširenim mogućnostima kontrole
Klima uređaj Mitsubishi Electric Advance Inverter 3.5 kW sastoji se od unutarnje jedinice oznake MSZ-BT35VGK, vanjske jedinice MUZ-BT35VG i infracrvenog daljinskog upravljača.
Tehničke karakteristike
Radna tvar R32
Raspon rashladnog učina (kW) 0,9 - 3,5
SEER / Energetski razred HL 6,8 / A++
God. potrošnja hlađenje (kWh) 180
Raspon učina grijanja (kW) 0,9 - 4,1
SCOP / Energetski razred GR 4,6 / A++
God. potrošnja grijanje (kWh) 727
Dimenzije unut. jed (V׊×D) mm 280×838×235
Težina unut. jed. (Kg) 9
Razina buke - hlađenje UJ (dBA) 19/46
Razina buke - grijanje UJ (dBA) 20/44
Wi-fi Wi-fi ugrađen
Dodatne opcije Žičani daljinski upravljač
Dimenzije vanj. jed (V׊×D) mm 538×699×249
Težina vanj. jed. (Kg) 24
Razina buke vanjske jed. (dBA) 52
Promjer cijevi - tekuć. (mm/") 6,35 (1/4")
Promjer cijevi - plin (mm/") 9,52 (3/8")
Maksimalna duljina cijevi (m) 20
Maksimalna vis. razlika (m) 12
Napon priključka 230 V / 50 Hz
Jamstvo 36 mjeseci
Područje rada - hlađenje (°C) od -10°C do +46°C
Područje rada - grijanje (°C) od -15°C do +24°C
Vrsta jedinice Set (Unutarnja + vanjska)
Dostava je besplatna!!!
MOGUĆNOST UGRADNJE KLIMA UREĐAJA
Kontakt za montažu
Klima uređaj Mitsubishi Electric Advance Inverter 3.5 kW - MSZ-BT35VGK, Wi-Fi