    • Klima uređaj Mitsubishi 5.0kW MSZ-HR50VFK2/MUZ-HR50VF2 Standard Eco inverter,  WiFi 100,00 €
      Klima uređaj Mitsubishi 5.0kW MSZ-HR50VFK2/MUZ-HR50VF2 Standard Eco inverter,  WiFi 36 mjeseci JAMSTVO
      Klima uređaj Mitsubishi 5.0kW MSZ-HR50VFK2/MUZ-HR50VF2 Standard Eco inverter,  WiFi
    WiFi sučelje ugrađeno.
    je ugrađeno
    Standard Eco DC Inverter
    - učin hlađenja: 5,0 (1,3-5,0) kW
    - učin grijanja: 5,4 (1,4-6,5) kW
    - medij: R32 - ekološki
    - hlađenje pri vanjskoj temperaturi od -10° do +46°C
    - grijanje pri vanjskoj temperaturi od -10° do +24°C
    - priključni napon: 230V / 50 Hz
    Maksimalna vis. razlika (m) 12
    Napon priključka 230 V / 50 Hz
    Područje rada - hlađenje (°C) od -10°C do +46°C
    Područje rada - grijanje (°C) od -10°C do +24°C
    Jamstvo: 36 mjeseci
        Loše           Dobro
    • Gotovina, pouzeće, virman i jednokratno Visa, Master, Maestro, Kripto Valute
    • Diners, PayPal, Kartice na rate
    Kupnjom ovog proizvoda ostvarujete jedinstveni popust od:
    KOD: GZ5786GR
    OBROČNO PLAĆANJE:
    • Artikl je raspoloživ, isporuka odmah.
    Pošaljite upit za Klima uređaj Mitsubishi 5.0kW MSZ-HR50VFK2/MUZ-HR50VF2 Standard Eco inverter, WiFi
    Povezani artikli
    Montaža klima uređaja - Snaga Klime od 2,2kW do 4,0kW 100,00 €
    Montaža klima uređaja - Snaga Klime od 2,2kW do 4,0kW
    Montaža klima uređaja - Snaga Klime od 4,1kW do 4,8kW 100,00 €
    Montaža klima uređaja - Snaga Klime od 4,1kW do 4,8kW
    Montaža klima uređaja - Snaga Klime od 5kW do 6,8kW 100,00 €
    Montaža klima uređaja - Snaga Klime od 5kW do 6,8kW