    • Klima uređaj Mitsubishi 5.0kW MSZ-HR50VF2/MUZ-HR50VF2 Standard Eco inverter, mogućnost WiFi 36 mjeseci JAMSTVO
      Klima uređaj Mitsubishi 5.0kW MSZ-HR50VF2/MUZ-HR50VF2 Standard Eco inverter, mogućnost WiFi
    Opis i specifikacije artikla
    Detaljni opis
    ZA ARTIKL BESPLATNA DOSTAVA ILI OSOBNO PREUZETI NA SKLADIŠTU U ZAGREBU.
    Za besplatnu dostavu plaćanje Internet bankarstvom, karticama,  paypal i kripto valutama.
    U kompletu se nalaze vanjska i unutarnja jedinica!
    mp-elektronika@mp-elektronika.hr
     i mi ćemo Vam dostaviti posebnu ponudu s dodatnim popustom!
    - Energetski razred hl/gr  A++/A+
    Radna tvar R32
    Raspon rashladnog učinka (kW) 1,3 - 5,0
    SEER / Energetski razred HL 6,5 / A++
    Bog. potrošnja hlađenja (kWh) 269
    Raspon snage grijanja (kW) 1,4 - 6,5
    SCOP / Energetski razred GR 4,3 / A+
    Bog. potrošnja grijanja (kWh) 1224
    Dimenzije unut. jed (V׊×D) mm 280×838×228
    Težina unut. jed. (Kg) 9
    Razina buke - hlađenje UJ (dBA) 28/45
    Razina buke - grijanje UJ (dBA) 27/47
    Wi-fi Wi-fi ugrađen
    Dimenzije vanj. jed (V׊×D) mm 550×800×285
    Težina vanj. jed. (Kg) 35
    Razina buke vanjske jed. (dBA) 50
    Promjer cijevi - tekuć. (mm/") 6,35 (1/4")
    Promjer cijevi - plin (mm/") 9,52 (3/8")
    Maksimalna duljina cijevi (m) 20
    Maksimalna vis. razlika (m) 12
    Napon priključka 230 V / 50 Hz
    Područje rada - hlađenje (°C) od -10°C do +46°C
    Područje rada - grijanje (°C) od -10°C do +24°C
    Jamstvo: 36 mjeseci
    mob: 091 7823 500
    Napišite recenziju
    Napomena: HTML tagovi nisu dopušteni i ne prikazuju se kao HTML!
        Loše           Dobro
    Pošaljite upit za Klima uređaj Mitsubishi 5.0kW MSZ-HR50VF2/MUZ-HR50VF2 Standard Eco inverter, mogućnost WiFi
    Povezani artikli
    Montaža klima uređaja - Snaga Klime od 2,2kW do 4,0kW
    Gotovina, pouzeće, virman i jednokratno Visa, Master, Maestro, Kripto Valute
    Diners, PayPal, Kartice na rate
    Montaža klima uređaja - Snaga Klime od 4,1kW do 4,8kW
    Montaža klima uređaja - Snaga Klime od 5kW do 6,8kW