    • Klima uređaj Mitsubishi 3,5kW MSZ-HR35VFK2/MUZ-HR35VF2 Standard Eco inverter,  WiFi 70,00 €
      Klima uređaj Mitsubishi 3,5kW MSZ-HR35VFK2/MUZ-HR35VF2 Standard Eco inverter,  WiFi 36 mjeseci JAMSTVO
      Klima uređaj Mitsubishi 3,5kW MSZ-HR35VFK2/MUZ-HR35VF2 Standard Eco inverter,  WiFi
    WiFi sučelje ugrađeno.
    je ugrađeno
    - Energetski razred hl/gr  A++/A+
    - učinak hlađenja: Qh = 3,4 (0,9 - 3,4) kW
    - učinak grijanja: Qg = 3,7 (0,9 - 3,7) kW
    - Rashladni medij: R32
    - SEER / Energetski razred HL -  6,2 / A++
    - SCOP / Energetski razred GR - 4,3 / A+
    - Razina buke - hlađenje UJ (dBA) – 22/46
    - Razina buke - grijanje UJ (dBA) – 21/44
    - Razina buke vanjske jedi. (dBA) - 51
    - Dimenzije unut. jed (V׊×D) mm – 280x838x228
    - Težina unut. jed. (Kg)  - 8,5
    - Dimenzije vanj. jed (V׊×D) mm  - 538x699x249
    - Težina vanj. jed. (Kg) – 24
    - područje hlađenja: -10 °C do +46 °C
    - područje grijanja:   -10 °C do +24 °C
    Jamstvo: 36 mjeseci
        Loše           Dobro
    • Gotovina, pouzeće, virman i jednokratno Visa, Master, Maestro, Kripto Valute
    • Diners, PayPal, Kartice na rate
    Kupnjom ovog proizvoda ostvarujete jedinstveni popust od:
    KOD: KO557QB
    OBROČNO PLAĆANJE:
    • Artikl je raspoloživ, isporuka odmah.
    Pošaljite upit za Klima uređaj Mitsubishi 3,5kW MSZ-HR35VFK2/MUZ-HR35VF2 Standard Eco inverter, WiFi
    Povezani artikli
    Montaža klima uređaja - Snaga Klime od 2,2kW do 4,0kW 70,00 €
    Montaža klima uređaja - Snaga Klime od 2,2kW do 4,0kW
    Montaža klima uređaja - Snaga Klime od 4,1kW do 4,8kW 70,00 €
    Montaža klima uređaja - Snaga Klime od 4,1kW do 4,8kW
    Montaža klima uređaja - Snaga Klime od 5kW do 6,8kW 70,00 €
    Montaža klima uređaja - Snaga Klime od 5kW do 6,8kW