    • Klima Uređaj Hisense CA50XS1AG / CA50XS1AW, 5,0kW Inverter, Wi-Fi Ready 60 mjeseci JAMSTVO
      Klima Uređaj Hisense CA50XS1AG / CA50XS1AW, 5,0kW Inverter, Wi-Fi Ready
    Opis i specifikacije artikla
    Detaljni opis
    U kompletu se nalaze vanjska i unutarnja jedinica!
    Pdesign hlađenje W 5000
    Pdesign Prosjek grijanja W 4200
    SEER Hlađenje 6,1
    SCOP Heatling prosjek 4
    Hlađenje energetske klase A ++
    Prosjek Heatlinga energetske klase A +
    Kapacitet hlađenja W 5000 (1000-6000)
    Kapacitet grijanja W 5600 (1600-6250)
    Ulazno hlađenje W 1540 (260-2300)
    Ulazno grijanje W 1550 (350-2300)
    Pdesign grijač za grijanje W 4200
    SCOP Grijač grijanja 5,1
    Grijač grijanja energetske klase A +++
    Uklanjanje vlage L / H.r 2,0
    Cirkulacija zraka m3 / h 880
    EER za hlađenje W / W 3,25
    COP za grijanje W / W 3,61
    Maksimalna struja A 12,3
    Rashladno sredstvo R32
    Volumen punjenja rashladnog sredstva g 1150
    Razina buke unutarnje jedinice - snaga zvuka dB (A) 59
    Razina buke unutarnje jedinice - zvučni tlak dB (A) 46/44/42/40/38/33
    Razina buke na vanjskoj jedinici - snaga zvuka dB (A) 63
    Razina buke vanjske jedinice - zvučni tlak dB (A) 56
    Godišnja potrošnja energije (hlađenje) kWh / godišnje 287
    Godišnja potrošnja energije (grijanje) toplije 1153
    prosječno 1470
    Napajanje
    Napon, frekvencija, faza V 220-240V ~, 50Hz, 1P
    Nazivno strujno hlađenje (A) 6,9
    Grijanje (A) 7
    Tečna cijev inč 1/4
    Plinska cijev inč 1/2
    Ostalo
    Neto dimenzije ŠxVxD (mm) Unutarnja jedinica 890 × 300 × 227
    Vanjska jedinica 810x585x280
    Neto težina (kg) Unutarnja jedinica 10
    Vanjska jedinica 34
    Dimenzije pakiranja ŠxVxD (mm) Unutarnja jedinica 960 × 365 × 300
    Vanjska jedinica 940 × 630 × 385
    Bruto težina (kg) Unutarnja jedinica 12
    Vanjska jedinica 38,5
    Raspon radne temperature (℃) hlađenje -15 ℃ -43 ℃
    grijanje -15 ℃ -24 ℃
    Najveća dopuštena duljina cijevi u pošiljci m 5
    granica duljine cijevi m 20
    granica visinske razlike H m 15
    potrebna količina dodatnog rashladnog sredstva g / m 20
    Razmak između nosača vanjske jedinice: 510mm
        Loše           Dobro
    Pošaljite upit za Klima Uređaj Hisense CA50XS1AG / CA50XS1AW, 5,0kW Inverter, Wi-Fi Ready