      Klima uređaj Haier Tundra Plus AS50TDDHRA-THC/1U50MEMFRA-C, 5kW, Inverter, WiFi
      Klima uređaj Haier Tundra Plus AS50TDDHRA-THC/1U50MEMFRA-C, 5kW, Inverter, WiFi 60 mjeseci JAMSTVO
    Opis i specifikacije artikla
    Detaljni opis
    ZA ARTIKL BESPLATNA DOSTAVA ILI OSOBNO PREUZETI NA SKLADIŠTU U ZAGREBU.
    Za besplatnu dostavu plaćanje Internet bankarstvom, karticama,  paypal i kripto valutama.
    U kompletu se nalaze vanjska i unutarnja jedinica!
    željenu temperaturu omogućujući značajnu energetsku štednju.
    WI-FI POVEZIVANJE I UPRAVLJANJE UREĐAJEM
    SAMOČIŠĆENJE FROST CLEAN
    SUPER FILTRACIJA ZRAKA
    PAMETNO STRUJANJE TOPLOG/HLADNOG ZRAKA
    PID INVERTER - V. GENERACIJA INVERTER KOMPRESORA
    Postiže još veću uštedu preciznim i brzim postizanjem željene temperature u prostoriji.
    ODRŽAVANJE TOPLINE 10°C
    Wi-Fi uključen
    Energetska klasa: A++ / A+
    Veličina prostorije: do 55 m2
    Samočišćenje: DA
    Pametne funkcije: PID Inverter, Frost Clean, Pametno strujanje toplog/hladnog zraka, Održavanje topline na 10°C, Auto Restart, Tihi rad, Noćni način/Sleep mode, Turbo hlađenje, Odvlaživanje, Timer, 1W standby, Detekcija i prikaz greške, Antikorozivna zaštita – Blue Fin, Jednostavna instalacija, Dvosmjerna instalacija cjevovoda, Poklopac ventila,  mogućnost On-Off Card rada
    HLAĐENJE
    Kapacitet:
    -Nominal (Min-Max): 17060(4430-19790) Btu/h
    -Nominal (Min-Max): 5.0(1.3-5.8 kW)
    Energetska učinkovitost SEER/EER: 6.1/3.41
    Energetski razred: A++
    Pdesign kapacitet: 5.0 kW
    Snaga električnog priključka - Nominal (Min-Max): 1.46(0.40-2.00) kW
    Godišnja potrošnja energije: 287 kWh/a
    Temperaturni raspon rada(Min.-Max.): od -10°C do 43°C
    GRIJANJE
    Kapacitet:
    -Nominal (Min-Max): 17740(4770-20470) Btu/h
    -Nominal (Min-Max): 5.2(1.4-6.0) kW
    Energetska učinkovitost SCOP/COP(Blago): 4.0/3.71
    Energetska učinkovitost SCOP/COP(Toplo/hladno): 5.1/-
    Energetski razred (Blago/toplo/hladno): A+/A+++/-
    Pdesign (-10˚C): 4.6 kW
    Snaga električnog priključka - Nominal (Min-Max): 1.40(0.52-2.5) kW
    Godišnja potrošnja energije: 1610 kWh/a
    Temperaturni raspon rada(Min.-Max.): od -15°C do +24°C
    Napajanje:
    -1/230/50 Ph/V/Hz
    -Pozicija: Vanjska jedinica
    UNUTARNJA JEDINICA
    Neto dimenzije (DxŠxV): 1008×318×225 mm
    Dimenzije sa ambalažom (DxŠxV): 1085×403×329 mm
    Neto/bruto težina: 11.6/14.4 kg
    Protok zraka(Hlađenje/grijanje) - Max.: 900 m³/h
    Razina buke - zvučna snaga:
    -Hlađenje (Hi/Mid/Lo/So): 44/40/35/28 dB(A)
    -Grijanje (Hi/Mid/Lo/So): 44/40/35/28 dB(A)
    Odvlaživanje: 2.0 l/h
    VANJSKA JEDINICA
    Neto dimenzije (DxŠxV): 800×553×275 mm
    Dimenzije sa ambalažom (DxŠxV): 908×625×405
    Neto/bruto težina: 32.7/36.5kg
    Protok zraka(Hlađenje/grijanje) - Max.: 2500 m³/h
    Razina buke - zvučna snaga (High): 53 dB(A)
    Radna struja - Max.: 11.3 A
    Vrsta radne tvari: R32
    Količina radne tvari: 900 g
    Promjeri cijevi:
    -Tekućinski: 6.35 mm
    -Plinski: 12.7 mm
    Max. dozvoljena duljina (visina): 25/15 m
    Max. duljina cjevovoda bez nadopune: 7 m
    Nadopuna po dodatnom metru: 20 g/m
    Razmak između nogica: 510 mm
        Loše           Dobro
    • -10 %
    • Gotovina, pouzeće, virman i jednokratno Visa, Master, Maestro, Kripto Valute
    • -10 %
    • Diners, PayPal, Kartice na rate
    OBROČNO PLAĆANJE:
    • Artikl je raspoloživ, isporuka odmah.
    Pošaljite upit za Klima uređaj Haier Tundra Plus AS50TDDHRA-THC/1U50MEMFRA-C, 5kW, Inverter, WiFi