    • Klima uređaj Haier Revive Plus AS35RBAHRA-PL/1U35YESFRA-4 , 3,5 kW, Inverter, Wi-Fi SA MONTAŽOM 60 mjeseci JAMSTVO
      Klima uređaj Haier Revive Plus AS35RBAHRA-PL/1U35YESFRA-4 , 3,5 kW, Inverter, Wi-Fi SA MONTAŽOM
    Opis i specifikacije artikla
    Detaljni opis
    U kompletu se nalaze vanjska i unutarnja jedinica!
    Naziv ili zaštitni znak: HAIER REVIVE PLUS
    Model unutarnjeg uređaja: AS35RBAHRA-PL
    Model vanjskog uređaja: 1U35YESFRA-4
    Učinak hlađenja: 3,2 kW (0.8-3.8) kW
    Učinak grijanja: 3.9 kW (0.7-4,0) kW
    Unutarnje i vanjske razine snage zvuka pri standardnim uvjetima: 59/64 dB
    Rashladno sredstvo: R32
    GWP (Global Warming Potential): 675
    SEER (Sezonski koeficijent energetske učinkovitosti pri hlađenju): 6,1
    Razred energetske učinkovitosti pri hlađenju: A++
    Godišnja potrošnja energije pri hlađenju: 184 kWh/god
    Projektno opterećenje uređaja pri hlađenju: 3,5 kW
    SCOP (Sezonski koeficijent energetske učinkovitosti pri grijanju): 4,0
    Razred energetske učinkovitosti pri grijanju (prosječna sezona): A+
    Godišnja potrošnja energije pri grijanju (prosječna sezona): 1050 kWh/god
    Toplija sezona grijanja: /
    Hladnija sezona grijanja: /
    Projektno opterećenje uređaja pri grijanju: 3,0 kW
    Deklarirani kapacitet u predvidivim uvjetima rada (prosječna sezona grijanja): /
    Kapacitet pomoćnog sustava grijanja u predvidivim uvjetima rada (prosječna sezona grijanja): 0,6 kW
    Dostava je besplatna!!!
    Istaknuta cijena je sa klima uređajem i montažom.
    Usluga montaže je dostupna u skoro cijeloj  Republici Hrvatskoj ( označeno na karti ).
    Doplata samo za otoke - cijena mostarine ili trajekta!
    Naplatu dodatnih troškova vrši serviser direktno klijentu na lokaciji montaže.
    Za dogovor termina montaže nazovite mob: 00385 91 7823 500
    Napišite recenziju
    Napomena: HTML tagovi nisu dopušteni i ne prikazuju se kao HTML!
        Loše           Dobro
    Pošaljite upit za Klima uređaj Haier Revive Plus AS35RBAHRA-PL/1U35YESFRA-4 , 3,5 kW, Inverter, Wi-Fi SA MONTAŽOM