      Klima uređaj Haier Pearl Premium AS71PEPHRA-PRE/1U71WEPFRA-H, 7,1kW, WI-Fi
      Klima uređaj Haier Pearl Premium AS71PEPHRA-PRE/1U71WEPFRA-H, 7,1kW, WI-Fi 60 mjeseci JAMSTVO
    Opis i specifikacije artikla
    Detaljni opis
    ZA ARTIKL BESPLATNA DOSTAVA ILI OSOBNO PREUZETI NA SKLADIŠTU U ZAGREBU.
    Za besplatnu dostavu plaćanje Internet bankarstvom, karticama,  paypal i kripto valutama.
    U kompletu se nalaze vanjska i unutarnja jedinica!
    mp-elektronika@mp-elektronika.hr
     i mi ćemo Vam dostaviti posebnu ponudu s dodatnim popustom!
    Pročišćen zrak uz Pearl Premium multi i UVC PRO sterilizaciju
    Vrhunski uređaj s grijačem za visokoučinkovito i stabilno grijanje
    Model: AS71PEPHRA-PRE (unutarnja jedinica)
    Hlađenje:
    • Kapacitet hlađenja: 7.10 kW (min. 2,1 kW, max. 8 kW)
    • SEER: 8.5
    • Energetski razred: A+++
    • Godišnja potrošnja energije: 292 kWh/a
    • Temperaturni raspon rada: -20°C do 43°C
    Grijanje:
    • Kapacitet grijanja: 7.40 kW (min. 1,5 kW, max. 8,5 kW)
    • SCOP: 4.6
    • Energetski razred: A++
    • Godišnja potrošnja energije: 1704 kWh/a
    • Temperaturni raspon rada: -25°C do 24°C
    Dimenzije i težina:
    • Neto dimenzije: 1105/240/335 mm
    • Dimenzije sa ambalažom: 1185/428/331 mm
    • Neto/bruto težina: 15.4/18.9 kg
    Protok zraka i buka:
    • Protok zraka: 1180/1140 m³/h
    • Razina buke: 48/42/35/27 dB(A)
    Model: 1U71WEPFRA-H (vanjska jedinica)
    Dimenzije i težina:
    • Neto dimenzije: 890/340/705 mm
    • Dimenzije sa ambalažom: 1046/460/780 mm
    • Neto/bruto težina: 43.0/47.0 kg
    Protok zraka i buka:
    • Protok zraka: 3000 m³/h
    • Razina buke: 70 dB(A)
    Radna struja i radna tvar:
    • Radna struja: 14.5 A
    • Vrsta radne tvari: R32
    • Količina radne tvari: 1350 g
    Cijevi i dodatne informacije:
    • Promjeri cijevi: Tekućinski 6.35 mm, Plinski 15.88 mm
    • Maksimalna dozvoljena duljina cjevovoda: 25/15 m
    • Maksimalna duljina cjevovoda bez nadopune: 7 m
    • Nadopuna po dodatnom metru: 20 g/m
    Mob: +385 91 7823 500
    Napišite recenziju
    Napomena: HTML tagovi nisu dopušteni i ne prikazuju se kao HTML!
        Loše           Dobro
    • -10 %
    • Gotovina, pouzeće, virman i jednokratno Visa, Master, Maestro, Kripto Valute
    • -10 %
    • Diners, PayPal, Kartice na rate
    OBROČNO PLAĆANJE:
    • Artikl je raspoloživ, isporuka odmah.
    Pošaljite upit za Klima uređaj Haier Pearl Premium AS71PEPHRA-PRE/1U71WEPFRA-H, 7,1kW, WI-Fi