      Klima uređaj Haier EXPERT Plus - 5,0 kW AS50XCAHRA/1U50S2SJ2FA-2, UVC PRO, R32, Inverter, WI-FI
      Klima uređaj Haier EXPERT Plus - 5,0 kW AS50XCAHRA/1U50S2SJ2FA-2, UVC PRO, R32, Inverter, WI-FI 60 mjeseci JAMSTVO
    Opis i specifikacije artikla
    Detaljni opis
    ZA ARTIKL BESPLATNA DOSTAVA ILI OSOBNO PREUZETI NA SKLADIŠTU U ZAGREBU.
    Za besplatnu dostavu plaćanje Internet bankarstvom, karticama,  paypal i kripto valutama.
    U kompletu se nalaze vanjska i unutarnja jedinica!
    Ovo rješenje je novo na tržištu i sastoji se od uklanjanja nakupina prljavštine na isparivaču.
    Ovaj sediment potiče rast bakterija i utječe na kvalitetu zraka.
    Štoviše, obje jedinice (vanjske i unutarnje) opremljene su ovom funkcijom.
    UV-C sterilizacija - tehnologija UV-C sterilizacija inhibira rast SARS-CoV-2 virusa do 99,99%
    Ekološko rashladno sredstvo R32
    Novi lako čitljivi bežični daljinski upravljač
    Unutarnja jedinica AS50XCAHRA
    Kapacitet hlađenja (kW) 5.0
    Snaga grijanja (kW) 5.6
    Volumen protoka zraka (m³/h) 600
    Razina zvučnog tlaka po stupnju 16 / 25 / 32 / 38 dB(A)
    Dimenzije (DxŠxV): 895x313x236 mm
    Promjer voda za tekućinu 1/4" (6,35 mm)
    Promjer usisnog plinovoda 3/8" (9.525 mm)
    Vanjska jedinica 1U50S2SJ2FA
    napajanje ~ 220 - 240V / 1ph / 50Hz
    Kapacitet hlađenja (min./nom./maks.) 0,8 / 5,0 / 5,6 kW
    Snaga grijača (min. / Nom. / Maks.) 0,8 / 5,6 / 6,2 kW
    Potrošnja energije hlađenja (Min. / Nom. / Max.) 0,2 / 0,65 / 1,5 kW
    Potrošnja energije grijanja (Min. / Nom. / Max.) 0,3 / 0,8 / 1,6 kW
    Klasa energetske učinkovitosti (hlađenje/grijanje) A++/A++
    SEER / SCOP 8,5 / 4,6
    EER / COP 4,0 / 4,0
    Potrošnja struje (A) 7.2
    Dimenzije (V x Š x D) 553 mm x 800 mm x 275 mm
    težina (kg) 29,0
    Područje rada - hlađenje (° C): -20 ° C / + 43 ° C
    Područje rada - grijanje (° C): -20 ° C / + 24 ° C
    razina zvučnog tlaka 47 dB(A)
    razina zvučne snage 59 dB(A)
    Promjer voda za tekućinu 1x 1/4" (6,35 mm)
    Promjer usisnog plinovoda 1x 3/8" (9.525 mm)
    Maksimalna duljina cijevi (metri) 20
    Maksimalna visinska razlika (metri) 10
    Prethodno punjenje rashladnog sredstva (kg/metar) 0,65/7
    Potrebna dodatna količina rashladnog sredstva (g/metar) 20
    rashladno sredstvo R32
        Loše           Dobro
    • -10 %
    • Gotovina, pouzeće, virman i jednokratno Visa, Master, Maestro, Kripto Valute
    • -10 %
    • Diners, PayPal, Kartice na rate
    OBROČNO PLAĆANJE:
    • Artikl je raspoloživ, isporuka odmah.
    Pošaljite upit za Klima uređaj Haier EXPERT Plus - 5,0 kW AS50XCAHRA/1U50S2SJ2FA-2, UVC PRO, R32, Inverter, WI-FI