      Klima uređaj Haier AF25S2SD1FA(D)/1U25S2SM1FA 2,5kW,  PODNA / PARAPETNA,  Inverter,   WI-Fi
      Klima uređaj Haier AF25S2SD1FA(D)/1U25S2SM1FA 2,5kW,  PODNA / PARAPETNA,  Inverter,   WI-Fi 60 mjeseci JAMSTVO
    Opis i specifikacije artikla
    Detaljni opis
    U kompletu se nalaze vanjska i unutarnja jedinica!
    HAIER KLIMA UREĐAJ
    PODNA / PARAPETNA - komplet unutarnja i vanjska jedinica
    Standardne karakteristike koje klima posjeduje:
    Super tihi rad
    A-PAM DC inverter
    Dupli ispuh (gornja i donja strana)
    Udoban san
    Automatsko pokretanje pri gubitku napajanja
    Detekciji curenja freona
    Wi-Fi upravljanje ugrađeno
    TEHNIČKI PODACI:
    Unutarnja jedinica: AF252S2D1FA
    Vanjska jedinica: 1U25S2SM1FA
    Učinak hlađenja (kW): 2,5
    Raspon rashladnog učinka (min.-max.) (kW): 0,8 - 3,0
    SEER / Energetska klasa: 7,9 A++
    Učinak grijanja (kW): 2,9
    Raspon toplinskog učinka (min.-max.) (kW): 1,0 - 3,8
    SCOP / Energetska klasa: 4,1 A+
    Dimenzije unutarnje jedinice (V׊×D) (mm): 600 x 700 x 210
    Dimenzije vanjske jedinice (V׊×D) (mm): 550 x 800 x 280
    Težina unutarnje jedinice (kg): 16.5
    Težina vanjske jedinice (kg): 29
    Područje rada - hlađenje (°C): -10 / +43
    Područje rada - grijanje (°C): -15 / +24
    Radna tvar: R32
        Loše           Dobro
    • -10 %
    • Gotovina, pouzeće, virman i jednokratno Visa, Master, Maestro, Kripto Valute
    • -10 %
    • Diners, PayPal, Kartice na rate
    OBROČNO PLAĆANJE:
    • Artikl je raspoloživ, isporuka odmah.
    Pošaljite upit za Klima uređaj Haier AF25S2SD1FA(D)/1U25S2SM1FA 2,5kW, PODNA / PARAPETNA, Inverter, WI-Fi