    • Klima uređaj DAIKIN Sensira FTXF42F/RXF42F, 4.2kW, Inverter,  WiFi 36 mjeseci JAMSTVO
      Klima uređaj DAIKIN Sensira FTXF42F/RXF42F, 4.2kW, Inverter,  WiFi
    SENSIRA INVERTER - komplet mat bijela zidna unutarnja i vanjska jedinica
    Učinak hlađenja: 4,2(1,4-4,3)kW
    Prikladno za prostor: 45m2
    Energetski razred hlađenja: A++
    Energetska učinkovitost SEER: 6,50W/W
    Potrošnja el.energije: 0,64kW/h
    Učinak grijanja: 4,6(1,4-5,0)kW
    Prikladno za prostor: 40m2
    Energetski razred grijanja: A+
    Energetska učinkovitost SCOP: 4,30W/W
    Potrošnja el.energije: 0,77kW/h
    Unutarnja jedinica:
    Razina buke min/max: 22/45dBA
    Dimenzije (D x Š x V): 770 x 286 x 225 mm
    Težina: 9,00kg
    Vanjska jedinica:
    Razina buke: 59dBA
    Dimenzije (D x Š x V): 658 x 550 x 275 mm
    Težina: 28,0kg
    Područje rada: -10/+46C (hlađenje), -15/+18C (grijanje)
    Eko plin: R-32
    Maksimalna duljina cjevovoda: 20,0m
    Maksimalna visinska razlika: 12,0m
    Prednapunjena duljina cijevi: 10,0m
    Ugrađen WiFi modul
    Jamstvo: 3 godine
        Loše           Dobro
    Pošaljite upit za Klima uređaj DAIKIN Sensira FTXF42F/RXF42F, 4.2kW, Inverter, WiFi