    • Klima uređaj DAIKIN Sensira FTXF35F/RXF35F, 3.5kW, Inverter, WiFi 36 mjeseci JAMSTVO
      Klima uređaj DAIKIN Sensira FTXF35F/RXF35F, 3.5kW, Inverter, WiFi
    Učinak hlađenja: 3,3(1,3-3,8)kW
    Prikladno za prostor: 35m2
    Energetski razred hlađenja: A++
    Energetska učinkovitost SEER: 6,21W/W
    Potrošnja el.energije: 0,56kW/h
    Učinak grijanja: 3,5(1,3-4,8)kW
    Prikladno za prostor: 30m2
    Energetski razred grijanja: A+
    Energetska učinkovitost SCOP: 4,06W/W
    Potrošnja el.energije: 0,69kW/h
    Unutarnja jedinica:
    Razina buke min/max: 23/41dBA
    Dimenzije (D x Š x V): 760 x 280 x 225mm
    Težina: 8,0kg
    Vanjska jedinica:
    Razina buke: 48dBA
    Dimenzije (D x Š x V): 675 x 550 x 284mm
    Težina: 28,0kg
    Područje rada:  +10/+46C (hlađenje), -15/+18C (grijanje)
    Eko plin: R-32
    Maksimalna duljina cjevovoda: 15,0m
    Maksimalna visinska razlika: 12,0m
    Prednapunjena duljina cijevi: 10,0m
    Ugrađen WiFi modul
        Loše           Dobro
    Pošaljite upit za Klima uređaj DAIKIN Sensira FTXF35F/RXF35F, 3.5kW, Inverter, WiFi