    • Klima uređaj DAIKIN Sensira FTXF25E/RXF25E, 2.5kW, Inverter, WiFi 36 mjeseci JAMSTVO
      Klima uređaj DAIKIN Sensira FTXF25E/RXF25E, 2.5kW, Inverter, WiFi
    mp-elektronika@mp-elektronika.hr
     i mi ćemo Vam dostaviti posebnu ponudu s dodatnim popustom!
    EU SENSIRA INVERTER - komplet mat bijela zidna unutarnja i vanjska jedinica
    S elegantnim prednjim panelom,
    te optimalnu distribuciju zraka - maksimalan komfor u Vašem domu.
    Učinak hlađenja: 2,5(1,3-3,0)kW
    Prikladno za prostor: 25m2
    Energetski razred hlađenja: A++
    Energetska učinkovitost SEER: 6,22W/W
    Potrošnja el.energije: 0,40kW/h
    Učinak grijanja: 2,8(1,3-4,0)kW
    Prikladno za prostor: 20m2
    Energetski razred grijanja: A+
    Energetska učinkovitost SCOP: 4,06W/W
    Potrošnja el.energije: 0,59kW/h
    Unutarnja jedinica:
    Razina buke min/max: 21/40dBA
    Dimenzije (D x Š x V): 760 x 280 x 225 mm
    Težina: 9,0kg
    Vanjska jedinica:
    Razina buke: 47dBA
    Dimenzije (D x Š x V): 658 x 550 x 275 mm
    Težina: 28,0kg
    Područje rada: +10/+46C (hlađenje), -15/+18C (grijanje)
    Eko plin: R-32
    Maksimalna duljina cjevovoda: 15,0m
    Maksimalna visinska razlika: 12,0m
    Prednapunjena duljina cijevi: 15,0m
    Jamstvo: 3 godine
    Mogućnost WiFi-a uz Daikin WiFi modul kojeg možete pronaći ovdje !
    mob: 091 7823 500
    Napišite recenziju
    Napomena: HTML tagovi nisu dopušteni i ne prikazuju se kao HTML!
        Loše           Dobro
    Pošaljite upit za Klima uređaj DAIKIN Sensira FTXF25E/RXF25E, 2.5kW, Inverter, WiFi