    • Klima uređaj DAIKIN Sensira FTXC35E/RXC35E 3,5 kW, Inverter,  Wi-FI, mat bijela 60 mjeseci JAMSTVO
      Klima uređaj DAIKIN Sensira FTXC35E/RXC35E 3,5 kW, Inverter,  Wi-FI, mat bijela
    Opis i specifikacije artikla
    Detaljni opis
    U kompletu se nalaze vanjska i unutarnja jedinica!
    Ušteda energije tijekom načina rada u stanju mirovanja
    U načinu rada u stanju mirovanja potrošnja struje smanjena je za oko 80%.
    Samo ventilator
    Jedinica se može koristiti kao ventilator za istrujavanje zraka bez hlađenja ili grijanja.
    Powerful (Snažni) način rada
    Automatska promjena hlađenje/grijanje
    Automatski odabire načina rada grijanja ili hlađenja kako bi postigao zadanu temperaturu.
    Ugodan način rada pri spavanju
    Pojačana funkcija komfornog načina rada koja prati određeni ritam fluktuacije temperature.
    Okomiti automatski swing
    Automatska brzina ventilatora
    Automatski odabire potrebnu brzinu ventilatora kako bi dosegao ili zadržao zadanu temperaturu.
    Koraci brzine ventilatora (3 koraka)
    Omogućuje odabir određenog broja brzina ventilatora.
    Program sušenja
    Omogućuje smanjenje razine vlage bez varijacija temperature u prostoriji.
    Deodorirajući filtar od titanijevog apatita
    Razgrađuje neugodne mirise od primjerice cigareta i kućnih ljubimaca
    Zračni filter
    Uklanja čestice prašine u zraku osiguravajući tako dobavu pročišćenog zraka.
    24-satni vremenski program
    Može se podesiti da započne rad u bilo koje vrijeme tijekom 24 sata
    Infracrveno daljinsko upravljanje
    Pokreće, zaustavlja i regulira klimatizacijski uređaj iz daljine.
    Automatsko ponovno pokretanje
    Jedinica se automatski ponovo pokreće prema zadanoj postavci nakon gubitka napajanja.
    Tehničke specifikacije
    Unutarnja jedinica – FTXC35
    Učinak hlađenja
    • Min.: 1.3 kW
    • Maks.: 4.0 kW
    Učinak grijanja
    • Min.: 1.30 kW
    • Maks.: 4.80 kW
    Nazivna učinkovitost
    • EER: 3.35
    • COP: 3.74
    Direktiva o označivanju energetske učinkovitosti
    • Hlađenje: A
    • Grijanje: A
    • Razred energetske učinkovitosti: A++
    Kapacitet (hlađenje)
    • Pdesign: 3.44 kW
    • SEER: 6.87
    • Godišnja potrošnja energije: 175 kWh/a
    Grijanje prostora (prosječna klima)
    • Pdesign: 2.24 kW
    • SCOP/A: 4.28
    • Godišnja potrošnja energije: 732 kWh/a
    Priključna snaga
    • Hlađenje (nominalna): 1.05 kW
    • Grijanje (nominalna): 1.07 kW
    Dimenzije
    • Visina: 288 mm
    • Širina: 770 mm
    • Dubina: 234 mm
    • Težina: 9.50 kg
    Razina zvučne snage (hlađenje)
    • dBA: 55
    Razina tlaka zvuka (hlađenje)
    • Visoka: 39 dBA
    • Srednja: 34 dBA
    • Niska: 26 dBA
    • Tihi način rada: 21 dBA
    Priključci cjevovoda
    • Tekućina (Liquid) OD: 6.35 mm
    • Plin (Gas) OD: 9.52 mm
    • Odvod vode: 16.5 mm
    Upravljač
    • Model: ARC486A2
    Napajanje
    • Faza: 1~
    • Frekvencija: 50 Hz
    • Napon: 220–240 V
    Vanjska jedinica – RXC35
    Učinak hlađenja
    • Min.: 1.3 kW
    • Maks.: 4.0 kW
    Učinak grijanja
    • Min.: 1.30 kW
    • Maks.: 4.80 kW
    Nazivna učinkovitost
    • EER: 3.35
    • COP: 3.74
    • Hlađenje: A
    • Grijanje: A
    Kapacitet (hlađenje)
    • Pdesign: 3.44 kW
    • SEER: 6.87
    • Pdesign: 2.24 kW
    • SCOP/A: 4.28
    Dimenzije
    • Visina: 550 mm
    • Širina: 658 mm
    • Dubina: 273 mm
    • Težina: 26.0 kg
    Kompresor
    • Tip: Hermetički swing
    Razina tlaka zvuka (hlađenje)
    • Visoka: 46 dBA
    Radna tvar
    • Tip: R-32
    • Punjenje: 0.750 kg
    • TCO₂ ekvivalent punjenja: 0.506
    • GWP: 675.0
    Priključci cjevovoda
    • Punjenje dodatne radne tvari: 0.017 kg/m (za duljinu cjevovoda > 7,5 m)
    • Maksimalna razlika u razini (unutarnja – vanjska jedinica): 15.0 m
    Napajanje
    • Faza: 1~
    • Frekvencija: 50 Hz
    • Napon: 220–240 V
        Loše           Dobro
    Pošaljite upit za Klima uređaj DAIKIN Sensira FTXC35E/RXC35E 3,5 kW, Inverter, Wi-FI, mat bijela