    • Klima uređaj AZURI Supra AZI-WO50VG, 5.2kW, Inverter, WiFi 60 mjeseci JAMSTVO
      Klima uređaj AZURI Supra AZI-WO50VG, 5.2kW, Inverter, WiFi
    Opis i specifikacije artikla
    Detaljni opis
    ZA ARTIKL BESPLATNA DOSTAVA ILI OSOBNO PREUZETI NA SKLADIŠTU U ZAGREBU.
    Za besplatnu dostavu plaćanje Internet bankarstvom, karticama,  paypal i kripto valutama
    Zidna unutarnja i vanjska jedinica
    Učinak hlađenja: 5,2kW (1,26-6,60) kW
    Učinak grijanja: 5,3kW (1,12-6,80) kW
    Grijanje do -22 ° C vanjske temperature!
    Preporuka za primarno grijanje na vrlo niskim vanjskim temperaturama!
    Prikladno za prostor: do 50m2
    Radna tvar: R-32
    Energetska klasa: A ++
    Wi-Fi upravljanje uključeno je u cijenu
    - učinak hlađenja: Qh = 5,20 (1,26 - 6,60) kW
    - učinak grijanja: Qg = 5,30 (1,12 - 6,80) kW
    - radni medij: R32
    - dimenzije Š x V x D (mm): 1013 x 307 x 221
    - masa: 13,5 kg
    - razina zvučnog tlaka: 45/43/41/38/35/34/31 dB (A)
    - razina zvučne snage: 59/57/55/52/49/48/45 dB (A)
    - količina zraka: V = 800-720-650-610-570-520-470 m3 / h
    -standardno: WiFi sučelje za upravljanje preko interneta; bežični daljinski upravljač
     AZI-WO50VG / I
    Vanjska jedinica split sustava (reverzibilna dizalica topline),
    - apsorbirana snaga hlađenja: 1528 (380 - 2450) W
    - apsorbirana snaga grijanja: 1410 (350 - 2600) W
    - energetska učinkovitost: SEER = 7,00 (A ++)
                                              SCOP = 4,00 (A +)
    - napajanje: 1 ph / 220 ~ 240 V / 50 Hz
    - radni medij: R32
    - dimenzije Š × V × D (mm): 963 x 700 x 396
    - masa: 45 kg
    - razina zvučnog tlaka: 57 dB (A)
    - razina zvučne snage: 64 dB (A)
    - područje rada za hlađenja: -15 ° C do + 43 ° C
    - područje rada za grijanja: -22 ° C do + 24 ° C
    - maksimalna dozvoljena duljina cijevnog razvoda: 25 m
    - maksimalna dozvoljena visina cijevnog razvoda: 10 m
    - priključak R32 - tekuća faza: 6,35 mm
    - priključak R32 - plinovita faza: 12,7 mm
    AZI-WO50VG / O
        Loše           Dobro
    Pošaljite upit za Klima uređaj AZURI Supra AZI-WO50VG, 5.2kW, Inverter, WiFi