    • Klima uređaj Mitsubishi Electric Advance Inverter 3.5 kW -  MSZ-BT35VGK, Wi-Fi 36 mjeseci JAMSTVO
      Klima uređaj Mitsubishi Electric Advance Inverter 3.5 kW -  MSZ-BT35VGK, Wi-Fi
    Model: MSZ-BT35VGK/MUZ-BT35VG
    žičano upravljačko sučelje sa proširenim mogućnostima kontrole
    Klima uređaj Mitsubishi Electric Advance Inverter 3.5 kW sastoji se od unutarnje jedinice oznake MSZ-BT35VGK, vanjske jedinice MUZ-BT35VG i infracrvenog daljinskog upravljača.
    Tehničke karakteristike
    Radna tvar R32
    Raspon rashladnog učina (kW) 0,9 - 3,5
    SEER / Energetski razred HL 6,8 / A++
    God. potrošnja hlađenje (kWh) 180
    Raspon učina grijanja (kW) 0,9 - 4,1
    SCOP / Energetski razred GR 4,6 / A++
    God. potrošnja grijanje (kWh) 727
    Dimenzije unut. jed (V׊×D) mm 280×838×235
    Težina unut. jed. (Kg) 9
    Razina buke - hlađenje UJ (dBA) 19/46
    Razina buke - grijanje UJ (dBA) 20/44
    Težina vanj. jed. (Kg) 24
    Razina buke vanjske jed. (dBA) 52
    Maksimalna vis. razlika (m) 12
    Napon priključka 230 V / 50 Hz
    Jamstvo 36 mjeseci
    Područje rada - hlađenje (°C) od -10°C do +46°C
    Područje rada - grijanje (°C) od -15°C do +24°C
    Vrsta jedinice Set (Unutarnja + vanjska)
        Loše           Dobro
    Pošaljite upit za Klima uređaj Mitsubishi Electric Advance Inverter 3.5 kW - MSZ-BT35VGK, Wi-Fi