    • Klima uređaj Mitsubishi 2,5kW MSZ-HR25VFK/MUZ-HR25VF Standard Eco inverter,  WiFi 40,00 €
      Klima uređaj Mitsubishi 2,5kW MSZ-HR25VFK/MUZ-HR25VF Standard Eco inverter,  WiFi 36 mjeseci JAMSTVO
      Klima uređaj Mitsubishi 2,5kW MSZ-HR25VFK/MUZ-HR25VF Standard Eco inverter,  WiFi
    Opis i specifikacije artikla
    Detaljni opis
    U kompletu se nalaze vanjska i unutarnja jedinica!
    WiFi sučelje ugrađeno.
    je ugrađeno
    - Energetski razred hl/gr  A++/A+
    Radna tvar R32
    Raspon rashladnog učinka (kW) 0,5 - 2,9
    SEER / Energetski razred HL 6,2 / A++
    Bog. potrošnja hlađenja (kWh) 141
    Raspon snage grijanja (kW) 0,7 - 3,5
    SCOP / Energetski razred GR 4,3 / A+
    Bog. potrošnja grijanja (kWh) 614
    Dimenzije unut. jed (V׊×D) mm 280×838×228
    Težina unut. jed. (Kg) 8,5
    Razina buke - hlađenje UJ (dBA) 21/43
    Razina buke - grijanje UJ (dBA) 21/43
    Wi-fi Wi-fi ugrađen
    Dimenzije vanj. jed (V׊×D) mm 538×699×249
    Težina vanj. jed. (Kg) 23
    Razina buke vanjske jed. (dBA) 50
    Promjer cijevi - tekuć. (mm/") 6,35 (1/4")
    Promjer cijevi - plin (mm/") 9,52 (3/8")
    Maksimalna duljina cijevi (m) 20
    Maksimalna vis. razlika (m) 12
    Napon priključka 230 V / 50 Hz
    Područje rada - hlađenje (°C) od -10°C do +46°C
    Područje rada - grijanje (°C) od -10°C do +24°C
    Jamstvo: 36 mjeseci
        Loše           Dobro
    • Gotovina, pouzeće, virman i jednokratno Visa, Master, Maestro, Kripto Valute
    • Diners, PayPal, Kartice na rate
    Kupnjom ovog proizvoda ostvarujete jedinstveni popust od:
    KOD: MCC54AT1
    OBROČNO PLAĆANJE:
    • Artikl je raspoloživ, isporuka odmah.
    Pošaljite upit za Klima uređaj Mitsubishi 2,5kW MSZ-HR25VFK/MUZ-HR25VF Standard Eco inverter, WiFi
    Povezani artikli
    Montaža klima uređaja - Snaga Klime od 2,2kW do 4,0kW 40,00 €
    Montaža klima uređaja - Snaga Klime od 2,2kW do 4,0kW
    Montaža klima uređaja - Snaga Klime od 4,1kW do 4,8kW 40,00 €
    Montaža klima uređaja - Snaga Klime od 4,1kW do 4,8kW
    Montaža klima uređaja - Snaga Klime od 5kW do 6,8kW 40,00 €
    Montaža klima uređaja - Snaga Klime od 5kW do 6,8kW