    • Klima uređaj DAIKIN Comfora FTXP35N9/RXP35N9, 3.5kW, Inverter, WiFi 36 mjeseci JAMSTVO
      Klima uređaj DAIKIN Comfora FTXP35N9/RXP35N9, 3.5kW, Inverter, WiFi
    › Praktično nečujna: jedinica radi tako tiho da ćete zaboraviti na nju
    › Jedinica sadrži srebrni filter za uklanjanje alergena i pročišćavanje zraka i
    titanij deodorirajući filter
    › Ugrađena opcija 3D protoka zraka za kvalitetniju distribuciju unutar prostora
    Energetska učinkovitost
    Rashladni učin Min./Nom./Max. (kW): 1,3/3,5/4,0
    Učin grijanja Min./Nom./Max. (kW): 1,3/4,0/4,8
    Priključna snaga :
    Hlađenje Min./Nom./Max. (kW): 0,29/1,01/1,30
    Grijanje Min./Nom./Max. (kW): 0,29/1,00/1,29
    Hlađenje
    Oznaka energetske učinkovitosti: A++
    Učin Pdesign (kW): 3,50
    SEER: 6,62
    Godišnja potrošnja energije (kWh/a): 186
    Grijanje (srednja klimatska zona)
    Učin Pdesign (kW): 2,80
    SCOP/A: 4,64
    Godišnja potrošnja energije (kWh/a): 845
    Unutarnja jedinica FTXP 35M9
    Dimenzije jedinica (VisinaxŠirinaxDubina): 286x770x225 mm
    Filter za zrak (Vrsta): Uklonjiv/periv
    Razina zvučnog tlaka:
    Hlađenje (Tihi način rada/Niski/Visoki) dBA: 20/27/43
    Grijanje (Tihi način rada/Niski/Visoki) dBA: 21/29/40
    Vanjska jedinica RXP 35M
    Dimenzije jedinica (VisinaxŠirinaxDubina): 550x658x275 mm
    Grijanje: 62 (dBA)
    Razina zvučnog tlaka:
    Hlađenje (Nom./Visoko) dBA: -/48
    Grijanje (Nom./Visoko) dBA: -/48
    Radno područje:
    Hlađenje(Min.~Max.): od  -10°C do 46°C
    Grijanje(Min.~Max.): od -15°C od 18°C
    Radna tvar (Tip / GWP / Punjenje kg / TCO2Eq): R-32/675,0/0,70/0,48
    Dimenzije priključka:
    Duljina cijevi (OU - IU Max.): 15 m
    Visinska razlika (IU - OU Max.): 12 m
    Struja: - 50Hz
    Preporučeni osigurač (MFA): 16 A
    Jamstvo: 3 godine
        Loše           Dobro
    Pošaljite upit za Klima uređaj DAIKIN Comfora FTXP35N9/RXP35N9, 3.5kW, Inverter, WiFi