    • Klima uređaj DAIKIN Comfora FTXP25N9/RXP25N9, 2,5kW,  Inverter, WiFi 36 mjeseci JAMSTVO
      Klima uređaj DAIKIN Comfora FTXP25N9/RXP25N9, 2,5kW,  Inverter, WiFi
    Ušteda energije tijekom načina rada u stanju mirovanja
    U načinu rada u stanju mirovanja potrošnja struje smanjena je za oko 80%.
    3-D istrujavanje zraka
    Praktično se ne čuje
    Praktično se ne čuje: jedinica radi toliko tiho da ćete gotovo zaboraviti da se tamo nalazi.
    Econo način rada
    Zadani noćni način rada
    Štedi energiju sprečavajući pothlađivanje ili pregrijavanje tijekom noći.
    Samo ventilator
    Jedinica se može koristiti kao ventilator za istrujavanje zraka bez hlađenja ili grijanja.
    Komforan način rada
    Powerful (Snažni) način rada
    Automatska promjena hlađenje/grijanje
    Automatski odabire načina rada grijanja ili hlađenja kako bi postigao zadanu temperaturu.
    Unutarnja jedinica s tihim načinom rada
    Gumb „Silent" (Tiho) na daljinskom upravljaču smanjuje radnu buku unutarnje jedinice za 3 dB(A).
    Okomiti automatski swing
    Horizontalno automatsko okretanje
    Automatska brzina ventilatora
    Automatski odabire potrebnu brzinu ventilatora kako bi dosegao ili zadržao zadanu temperaturu.
    Koraci brzine ventilatora (5 koraka)
    Omogućuje odabir određenog broja brzina ventilatora.
    Program sušenja
    Omogućuje smanjenje razine vlage bez varijacija temperature u prostoriji.
    Filtar za pročišćavanje zraka i uklanjanje alergena pomoću srebra
    Hvata alergene poput peludi te na taj način osigurava stalnu dobavu čistog zraka
    Deodorirajući filtar od titanijevog apatita
    Razgrađuje neugodne mirise od primjerice cigareta i kućnih ljubimaca
    Zračni filter
    Uklanja čestice prašine u zraku osiguravajući tako dobavu pročišćenog zraka.
    24-satni vremenski program
    Može se podesiti da započne rad u bilo koje vrijeme tijekom 24 sata
    Infracrveno daljinsko upravljanje
    Pokreće, zaustavlja i regulira klimatizacijski uređaj iz daljine.
    Automatsko ponovno pokretanje
    Jedinica se automatski ponovo pokreće prema zadanoj postavci nakon gubitka napajanja.
    Samodijagnostika
    Pojednostavljuje održavanje prikazom pogrešaka sustava ili nepravilnosti pri radu.
     Aplikacija Onecta
    Upravljajte svojom unutarnjom klimom s bilo koje lokacije preko smartphonea ili tableta.
    TEHNIČKI PODACI
    Učin hlađenja 2,5 (1,3 - 3,0) kW
    Učin grijanja 3,0 (1,3 - 4,0) kW
    EER 3.83
    COP 4.36
    SEER 7.2
    Priključna snaga
    Hlađenje Nom. kW 0.019
    Grijanje Nom. kW 0.020
    Kućište Boja Bijelo
    Dimenzije Jedinica ( V x Š x D)  286 x 770 x 225 mm
    Težina Jedinice kg 9.00
    Razina zvučne snage
    Hlađenje dBA 55
    Grijanje dBA 55
    Razina tlaka zvuka
    Hlađenje 40 / 33 / 26 / 20 dBA
    Grijanje Visoko 40 / 34 / 28 / 21 dBA
    Priključci cjevovoda
    Liquid OD mm 6.35
    Plin OD mm 9.50
    Odvod vode 18
    Dimenzije (V x Š x D) 550 x 658 x 275 mm
    Težina Jedinice kg 28
    Kompresor Tip Hermetički zabrtvljen kompresor s klatnom
    Razina tlaka zvuka
    Hlađenje Visoko dBA 46
    Grijanje Visoko dBA 47
    Radna tvar Tip R-32
    Punjenje kg 0.70
    Punjenje TCO2Eq 0.48
    GWP 675.0
    Priključci cjevovoda
    Maks. duljina cijevi: 20
    Punjenje dodatne radne tvari kg/m 0,02 (za duljinu cjevovoda koja premašuje 10 m)
    razlika u razini IU - OU Maks. m 12
    Napajanje
    Faza 1~
    Frekvencija Hz 50
    Napon V 220-240
    Radno područje: grijanje: od -15 do 18°C
    Radno područje: hlađenje: od -10 do 46°C
    Razmak između nogica: 470mm
        Loše           Dobro
    Pošaljite upit za Klima uređaj DAIKIN Comfora FTXP25N9/RXP25N9, 2,5kW, Inverter, WiFi