AZI-WO50VG / I
Vanjska jedinica split sustava (reverzibilna dizalica topline),
- učinak hlađenja: Qh = 5,20 (1,26 - 6,60) kW
- učinak grijanja: Qg = 5,30 (1,12 - 6,80) kW
- apsorbirana snaga hlađenja: 1528 (380 - 2450) W
- apsorbirana snaga grijanja: 1410 (350 - 2600) W
- energetska učinkovitost: SEER = 7,00 (A ++)
SCOP = 4,00 (A +)
- napajanje: 1 ph / 220 ~ 240 V / 50 Hz
- radni medij: R32
- dimenzije Š × V × D (mm): 963 x 700 x 396
- masa: 45 kg
- razina zvučnog tlaka: 57 dB (A)
- razina zvučne snage: 64 dB (A)
- područje rada za hlađenja: -15 ° C do + 43 ° C
- područje rada za grijanja: -22 ° C do + 24 ° C
- maksimalna dozvoljena duljina cijevnog razvoda: 25 m
- maksimalna dozvoljena visina cijevnog razvoda: 10 m
- priključak R32 - tekuća faza: 6,35 mm
- priključak R32 - plinovita faza: 12,7 mm
AZI-WO50VG / O
Dostava je besplatna!!!
MOGUĆNOST UGRADNJE KLIMA UREĐAJA
KONTAKT ZA MONTAŽU
mob: 091 7823 500
mp-elektronika@mp-elektronika.hr
i mi ćemo Vam dostaviti posebnu ponudu s dodatnim popustom!
Klima uređaj AZURI Supra AZI-WO50VG, 5.2kW, Inverter, WiFi