    • Klima uređaj AZURI Supra AZI-WO35VB, 3.5kW, Inverter, R32, WiFi, crna 60 mjeseci JAMSTVO
      Klima uređaj AZURI Supra AZI-WO35VB, 3.5kW, Inverter, R32, WiFi, crna
    Opis i specifikacije artikla
    Detaljni opis
    U kompletu se nalaze vanjska i unutarnja jedinica!
    mp-elektronika@mp-elektronika.hr
     i mi ćemo Vam dostaviti posebnu ponudu s dodatnim popustom!
    Tehničke karakteristike
    Kapacitet hlađenja : 3,51 kW (900 ~ 4400)
    Kapacitet grijanja : 3,81 kW (900 ~ 4700)
    Energetska klasa : Hlađenje A++ / Grijanje A+
    SEER / SCOP : 7.1 / 4.1
    Područje rada :
    -Grijanje: od -25ºC do 30ºC
    -Hlađenje: od -15ºC do 43ºC
    Dimenzije:
    -Unutarnja jedinica(DxŠxV) : 889 x 294 x 212 mm
    -Vanjska jedinica(DxŠxV) : 732 x 555 x 330 mm
    Max.visinska razlika : 10m
    Max.duljina instalacije : 15m
    Promjer cijevi tekuće faze : 6,35 mm
    Promjer cijevi plinovite faze : 9,52 mm
    Rashladni medij : R32
    Funkcije :
    WiFi sučelje uključeno
    Led display
    7 brzina ventilatora
    Noćni način rada
    I-Feel funkcija
    Cold plasma filter za ioniziranje zraka
    Inteligentno predzagrijavanje i odmrzavanje
    Samodijagnoza
    Grijač vanjske jedinice
    mob: 091 7823 500
    Napišite recenziju
    Napomena: HTML tagovi nisu dopušteni i ne prikazuju se kao HTML!
        Loše           Dobro
    Pošaljite upit za Klima uređaj AZURI Supra AZI-WO35VB, 3.5kW, Inverter, R32, WiFi, crna