    • Klima uređaj Azuri Aries AZI-WK50XA/I/AZI-WK50XA/O, 5,4 kW,  Inverter, WiFi 60 mjeseci JAMSTVO
      Klima uređaj Azuri Aries AZI-WK50XA/I/AZI-WK50XA/O, 5,4 kW,  Inverter, WiFi
    Opis i specifikacije artikla
    Detaljni opis
    U kompletu se nalaze vanjska i unutarnja jedinica!
    mp-elektronika@mp-elektronika.hr
     i mi ćemo Vam dostaviti posebnu ponudu s dodatnim popustom!
    Kapacitet hlađenja: 5,4 kW
    Kapacitet grijanja: 5,6 kW
    Apsorbirana snaga - hlađenje: 1,65 kW
    Apsorbirana snaga - grijanje: 1,47 kW
    EER: 3,21
    SEER: 6,8
    Razred energetske učinkovitosti - hlađenje: A++
    COP: 3,67
    SCOP: 4,0
    Razred energetske učinkovitosti - grijanje: A+
    Napajanje: 230 V / 1 Ph / 50 Hz
    Radni medij: R32
    Razina zvučne snage (unutarnja/vanjska jedinica): 58 / 62 dB(A)
    Dimenzije unutarnje jedinice Š x V x D (mm): 960 x 315 x 221
    Dimenzije vanjske jedinice Š x V x D (mm): 785 x 555 x 300
    Masa (unutarnja/vanjska jedinica): 11,5 / 27 kg
    Temperaturno radno područje - hlađenje: -15°C ~ 48°C
    Temperaturno radno područje - grijanje: -25°C ~ 32°C
    Maksimalna dozvoljena duljina cijevnog razvoda: 30 m
    Maksimalna dozvoljena visina cijevnog razvoda: 20 m
    Cijevni priključak - tekuća faza: 6,35
    Cijevni priključak - plinovita faza: 12,7
    Mob: +385 91 7823 500
    Napišite recenziju
    Napomena: HTML tagovi nisu dopušteni i ne prikazuju se kao HTML!
        Loše           Dobro
    Pošaljite upit za Klima uređaj Azuri Aries AZI-WK50XA/I/AZI-WK50XA/O, 5,4 kW, Inverter, WiFi