    • Inverter Huawei SUN2000-17KTL-M0, 17KW, trofazni 120 mjeseci JAMSTVO
      Inverter Huawei SUN2000-17KTL-M0, 17KW, trofazni
    Opis i specifikacije artikla
    Detaljni opis
    Učinkovitost
    Maksimalna učinkovitost: 98,65%
    Europska učinkovitost: 98,3%
    Ulazni parametri
    Maksimalni ulazni napon: 1080 V
    Maksimalna ulazna struja (po MPPT): 22 A
    Maksimalna struja kratkog spoja (po MPPT): 30 A
    Maksimalna povratna struja pretvarača na PV polje: 0 A
    Minimalni napon pokretanja: 200 V
    Raspon radnog napona: 160–950 V
    Raspon MPPT napona punog opterećenja: 400–850 V
    Nazivni ulazni napon: 600 V
    Broj ulaznih ruta: 4
    Broj MPP trackera: 2
    Izlazni parametri
    Nazivna aktivna snaga: 17000 W
    Maksimalna prividna snaga: 18700 VA
    Maksimalna aktivna snaga (cosφ = 1): 18700 W
    Nazivni izlazni napon: 220/380 V, 230/400 V, 3W + (N) + PE
    Nazivna izlazna struja: 25,8 A (380 V)/24,6 A (400 V)
    Maksimalna izlazna struja: 28,5 A
    Prilagođena frekvencija električne mreže: 50/60 Hz
    Faktor snage: 0,8 vodeći... 0,8 zaostajući
    Maksimalno ukupno harmonijsko izobličenje (nazivna snaga): < 3%
    Zaštita i značajke
    AFCI: Da
    Ulazni DC prekidač: Da
    "Anti-islanding" zaštita: Da
    Izlazna prekostrujna zaštita: Da
    Izlazna zaštita od kratkog spoja: Da
    Izlazna zaštita od prenapona: Da
    Zaštita inverzne veze ulaza: Da
    Otkrivanje greške PV niza: Da
    DC zaštita od prenapona: Da
    AC zaštita od prenapona: Da
    Detekcija izolacijskog otpora: Da
    Jedinica za nadzor preostale struje (RCMU): Da
    Prikaz i komunikacija
    Zaslon: LED indikatori; WLAN + aplikacija
    RS485: Da
    Komunikacijski modul za proširenje: (opcija) WLAN-FE/4G
    Zakazivanje daljinskog suhog kontakta: Da
    Uobičajeni parametri
    Dimenzije (DxŠxV): 525 × 470 × 262 mm
    Neto težina: 25 kg
    Radna temperatura: od –25°C do +60°C (smanjena na +45°C ili više)
    Način hlađenja: Prirodna konvekcija
    Najveća radna visina: 0–4000 m (smanjeno iznad 2000 m)
    Relativna vlažnost: 0%–100% RH