    • Huawei SmartLogger 3000A03EU 24 mjeseca JAMSTVO
      Huawei SmartLogger 3000A03EU
    Opis i specifikacije artikla
    Detaljni opis
    HUAWEI Smart Logger 3000A03
    s MBUS komunikacijom (MBUS x 1115,2 kbps, kompatibilan s PLC-om)
    Huawei Smart Logger 3000A namijenjen je nadzoru i upravljanju PV sustavom za proizvodnju energije. Može spojiti do 80 uređaja i centralno pratiti informacije o povezanim solarnim modulima i pretvaračima.
    Značajke:
    Daljinsko upravljanje djelatnom i jalovom snagom
    USB i Internet podrška za čitanje podataka i nadogradnju softvera
    Komunikacijsko sučelje:
    - podržava 4G umrežavanje i MBUS komunikaciju
    - putem interneta (WAN)
    - lokalna mreža (LAN)
    - RS485 (pouzdana komunikacijska udaljenost od 1000 m)
    Pametan nulti dizajn kontrole izvoza
    Lako se postavlja na licu mjesta
    Montaža na zid, montaža na DIN šinu, montaža na stol
    Sigurnost pomoću modula za zaštitu od munje
    Dimenzije (Š x V x D): 225 x 160 x 44 mm
    Težina: 2 kg
    Više informacija:Huawei SmartLogger 3000A03EU
    Raspon radne temperature: -40 ~ +60 °C
    Relativna vlažnost: 5 % RH ~ 95 % RH
    Radna visina: max. 4000 m
    Potrošnja energije: obično 8 W, maks. 15 W
    Zaslon: 3 x LED
    Komunikacija: RS485, Ethernet, 2G/3G/4G
    Težina: 2 Kg
    Dimenzije (bez montažnih nosača i antene):
    225 x 160 x 44 mm
    Klasa zaštite: IP20
    Huawei SmartLogger 3000A03EU - Komunikacijska sučelja
    WAN: 1 x WAN 10 / 100 / 1000 Mbps
    LAN: 1 x LAN 10 / 100 / 1.000 Mbps
    RS485: 3 x COM 1200 / 2400 / 4800 / 9600 / 19200 / 115200 bps, 1000 m
    LTE (FDD): B1, B2, B3, B4, B5, B7, B8, B20
    DC-HSPA+/HSPA+/HSPA/UMTS: 850/900/1900/2100 MHz
    GSM/GPRS/EDGE: 850/900/1800/1900 MHz 2
    Digitalni/analogni ulaz/izlaz: 4 x DI, 2 x DO, 4 x AI
    Aktivni DO: 12V, 100mA (spoj s relejem, senzorom).
    Huawei SmartLogger 3000A01EU - Komunikacijski protokol
    Ethernet: Modbus TCP, IEC 60870-5-104
    RS485: Modbus RTU, IEC 60870-5-103 (standard), DL / T645
    Huawei SmartLogger 3000A01EU - Upravljanje uređajima
    Maks. Broj uređaja kojima se može upravljati: 80
    Huawei SmartLogger 3000A03EU - Interakcija
    Zaslon: LED
    WEB: Integrirani web poslužitelj
    USB: 1 x USB 2.0
    APP: Komunikacija putem WLAN-a za puštanje u rad
    Huawei SmartLogger 3000A01EU - Napajanje
    Napajanje AC: 100 V~240 V, 50 Hz / 60 Hz
    Napajanje DC: 12 V / 24 V
    Huawei SmartLogger 3000A01EU - uključen u isporuku
    Mrežni kabel 230V
    Mrežni adapter 12VDC + držač