    • Klima uređaj Mitsubishi Electric - Kazetna jedinica 3.5 kW, SLZ-M35FA/SUZ-M35VA, s žičanim daljinskim upravljačem, mogućnost WiFi 36 mjeseci JAMSTVO
      Klima uređaj Mitsubishi Electric - Kazetna jedinica 3.5 kW, SLZ-M35FA/SUZ-M35VA, s žičanim daljinskim upravljačem, mogućnost WiFi
    Opis i specifikacije artikla
    Detaljni opis
    U kompletu se nalaze vanjska i unutarnja jedinica!
    mp-elektronika@mp-elektronika.hr
     i mi ćemo Vam dostaviti posebnu ponudu s dodatnim popustom!
    Učinak hlađenja: 3,5(0,7-3,9)kW
    Prikladno za prostor: 35m2
    Energetski razred hlađenja: A++
    Energetska učinkovitost SEER: 6,70W/W
    Potrošnja el.energije: 0,54kW/h
    Učinak grijanja: 4,0(1,0-5,0)kW
    Prikladno za prostor: 30m2
    Energetski razred grijanja: A+
    Energetska učinkovitost SCOP: 4,30W/W
    Potrošnja el.energije: 0,60kW/h
    Unutarnja jedinica:
    Razina buke min/max: 25/34dBA
    Dimenzije (DxŠxV): 570x570x245 mm
    Težina: 15,0kg
    Vanjska jedinica:
    Razina buke: 50dBA
    Dimenzije (DxŠxV): 800x550x285 mm
    Težina: 35,0kg
    Područje rada - hlađenje (°C): od -10°C do +46°C
    Područje rada - grijanje (°C): od -10°C do +24°C
    WiFi: WiFi ready
    Eko plin: R-32
    Maksimalna duljina cjevovoda: 20,0m
    Maksimalna visinska razlika: 12,0m
    Prednapunjena duljina cijevi: 7,0m
    Wi-Fi modul za klimu možete naručiti na ovom linku
    mob: 091 7823 500
    Napišite recenziju
    Napomena: HTML tagovi nisu dopušteni i ne prikazuju se kao HTML!
        Loše           Dobro
    Pošaljite upit za Klima uređaj Mitsubishi Electric - Kazetna jedinica 3.5 kW, SLZ-M35FA/SUZ-M35VA, s žičanim daljinskim upravljačem, mogućnost WiFi