    • Klima uređaj Mitsubishi Electric Kirigamine Zen Inverter MSZ-EF50VGKS/MUZ-EF50VG, 5 kW, WiFi - srebrna 36 mjeseci JAMSTVO
      Klima uređaj Mitsubishi Electric Kirigamine Zen Inverter MSZ-EF50VGKS/MUZ-EF50VG, 5 kW, WiFi - srebrna
    Opis i specifikacije artikla
    Detaljni opis
    ZA ARTIKL BESPLATNA DOSTAVA ILI OSOBNO PREUZETI NA SKLADIŠTU U ZAGREBU.
    Za besplatnu dostavu plaćanje Internet bankarstvom, karticama,  paypal i kripto valutama.
    U kompletu se nalaze vanjska i unutarnja jedinica!
    mp-elektronika@mp-elektronika.hr
     i mi ćemo Vam dostaviti posebnu ponudu s dodatnim popustom!
    Radna tvar R32
    Raspon rashladnog učinka (kW) 1,4 - 5,4
    SEER / Energetski razred HL 7,5 / A++
    Bog. potrošnja hlađenja (kWh) 244
    Raspon snage grijanja (kW) 1,4 - 7,5
    SCOP / Energetski razred GR 4,5 / A+
    Bog. potrošnja grijanja (kWh) 1309
    Dimenzije unut. jed (V׊×D) mm 299×895×195
    Težina unut. jed. (Kg) 11,5
    Razina buke - hlađenje UJ (dBA) 30/43
    Razina buke - grijanje UJ (dBA) 30/49
    Wi-fi Wi-fi ugrađen
    Dodatne opcije Žičani daljinski upravljač
    Dimenzije vanj. jed (V׊×D) mm 880×840×330
    Težina vanj. jed. (Kg) 40
    Razina buke vanjske jed. (dBA) 52
    Promjer cijevi - tekuć. (mm/") 6,35 (1/4")
    Promjer cijevi - plin (mm/") 9,52 (3/8")
    Maksimalna duljina cijevi (m) 30
    Maksimalna vis. razlika (m) 12
    Napon priključka 230 V / 50 Hz
    Jamstvo 36 mjeseci
    Područje rada - hlađenje (°C) od -10°C do +46°C
    Područje rada - grijanje (°C) od -15°C do +24°C
    mob: 091 7823 500
    Napišite recenziju
    Napomena: HTML tagovi nisu dopušteni i ne prikazuju se kao HTML!
        Loše           Dobro
    Pošaljite upit za Klima uređaj Mitsubishi Electric Kirigamine Zen Inverter MSZ-EF50VGKS/MUZ-EF50VG, 5 kW, WiFi - srebrna