    • Klima uređaj Mitsubishi Electric Kirigamine Zen Inverter MSZ-EF35VGKW/MUZ-EF35VG, 3.5kW, WiFi - bijela SA MONTAŽOM 36 mjeseci JAMSTVO
      Klima uređaj Mitsubishi Electric Kirigamine Zen Inverter MSZ-EF35VGKW/MUZ-EF35VG, 3.5kW, WiFi - bijela SA MONTAŽOM
    Kapacitet hlađenja : 3,5 kW (1100 ~ 4000)
    Kapacitet grijanja: 4,0 kW (1300 ~ 5100)
    Energetska klasa : Hlađenje A+++ / Grijanje A++
    SEER / SCOP : 8.8 / 4.6
    Područje rada:
    Hlađenje: od -10°C do +46°C
    Grijanje: od -15°C do +24°C
    DIMENZIJE (DxŠxV) :
    Unutarnja jedinica : 885 x 299 x 195 mm
    Vanjska jedinica : 800 x 550 x 285 mm
    RAZINA BUKE :
    Unutarnja jedinica : 46/21 dB(A)
    Vanjska jedinica: 50dB(A)
    TEŽINA :
    Unutarnja jedinica : 11,5 kg
    Vanjska jedinica : 35kg
    I-Save način rada
    Dostava je besplatna!!!
    Istaknuta cijena je sa klima uređajem i montažom.
    Usluga montaže je dostupna u skoro cijeloj  Republici Hrvatskoj ( označeno na karti ).
    Doplata samo za otoke - cijena mostarine ili trajekta!
    Demontaža stare klime se naplaćuje 50.00 eura.
    Naplatu dodatnih troškova vrši serviser direktno klijentu na lokaciji montaže.
    Za dogovor termina montaže nazovite mob: 091 7823 500
        Loše           Dobro
    Pošaljite upit za Klima uređaj Mitsubishi Electric Kirigamine Zen Inverter MSZ-EF35VGKW/MUZ-EF35VG, 3.5kW, WiFi - bijela SA MONTAŽOM