    • Inverter 100kW Huawei SUN2000-115KTL-M2 60 mjeseci JAMSTVO
      Inverter 100kW Huawei SUN2000-115KTL-M2
    Opis i specifikacije artikla
    Detaljni opis
    Učinkovitost:
    • Maksimalna učinkovitost: 98,6% @400 V, 98,8% @480 V
    • Europska učinkovitost: 98,4% @400 V, 98,6% @480 V
    Ulaz:
    • Maksimalni ulazni napon 1: 1.100 V
    • Maksimalna struja po MPPT-u: 30 A
    • Maksimalna struja po ulazu: 20 A
    • Maksimalna kratkospojna struja po MPPT-u: 40 A
    • Početni napon: 200 V
    • Raspon radnog napona MPPT-a 2: 200 V - 1.000 V
    • Nazivni ulazni napon: 600 V @400 Vac, 720 V @480 Vac
    • Broj praćenja MPPT: 10
    • Maksimalan broj ulaza po MPPT praćenju: 2
    Izlaz:
    • Nazivna AC aktivna snaga: 115.000 W
    • Maksimalna AC prividna snaga: 125.000 VA
    • Maksimalna AC aktivna snaga (cosφ=1): 125.000 W
    • Nazivni izlazni napon: 400 V / 480 V, 3W+(N)+PE
    • Nazivna frekvencija AC mreže: 50 Hz / 60 Hz
    • Nazivna izlazna struja: 166,0 A @400 V, 138,4 A @480 V
    • Maksimalna izlazna struja: 182,3 A @400 V, 151,9 A @480 V
    • Raspon prilagodljivog faktora snage: 0,8 ind. - 0,8 cap.
    • Maksimalno ukupno harmonijsko izobličenje: <3%
    Zaštita:
    • Ugrađeni uređaj za iskop ulaznu stranu: Da
    • Zaštita od otoka: Da
    • Zaštita od AC pregrijavanja: Da
    • Zaštita od DC obrnuta polarizacije: Da
    • Praćenje greške niza PV polja: Da
    • DC prenaponski osigurač: Tip II
    • AC prenaponski osigurač: Tip II
    • Detekcija otpora DC izolacije: Da
    • Modul za praćenje preostale struje: Da
    • Pametni razdvajač na string razini: Da
    Komunikacija:
    • Prikaz: LED indikatori, WLAN adapter + FusionSolar APP
    • RS485: Da
    • USB: Da
    • Smart Dongle-4G: 4G / 3G / 2G preko Smart Dongle - 4G (Opcija)
    • Monitoring BUS (MBUS): Da (potreban izolacijski transformator)
    Opći podaci:
    • Dimenzije (Š x V x G): 1.035 x 700 x 365 mm
    • Težina (s montažnom pločom): 93 kg
    • Raspon radne temperature: -25°C ~ 60°C
    • Način hlađenja: Pametno hlađenje zrakom
    • Maksimalna radna visina: 4.000 m (13.123 ft)
    • Relativna vlažnost: 0 ~ 100%
    • DC spojnik: Amphenol Helios H4
    • AC spojnik: Vodootporni spojnik + OT/DT Terminal
    • Razina zaštite: IP66
    • Topologija: Bez transformatora
    • Potrošnja snage noću: < 3,5 W
    Standard sukladnosti (podatke na zahtjev):
    Napišite recenziju
    Napomena: HTML tagovi nisu dopušteni i ne prikazuju se kao HTML!
        Loše           Dobro
    Pošaljite upit za Inverter 100kW Huawei SUN2000-115KTL-M2